Літня площадка для дітей EASY LAND

Літня площадка для дітей EASY LAND

Літо — це час, коли більшість дітей припиняють заняття з англійської повністю, і за довгі канікули рівень володіння мовою відкочується назад, що неминуче, якщо зовсім не практикувати отримані протягом року знання.

Наша Літня площадка EASY LAND— це не «група продовженого дня», або не просто можливість залишити дитину під наглядом «вихователя». Це повноцінні продумані і сплановані ігрові заняття, які дозволять в різних формах закріпити знання з англійської мови, на яких учитель бере активну участь і організовує дітей, мотивуючи їх спілкуватися і брати участь у всіх завданнях.

Чим цей курс корисний для вашої дитини?
Діти проводять час з користю та цікаво, адже вони практикують англійську в різних форматах:
  • Розмовляють один з одним в різних ігрових завданнях
  • Грають в настільні ігри
  • Дивляться відео (мультфільми або фільми)
  • Активно проводять час, в тому числі на вулиці, граючи в рухливі ігри (якщо дозволяє погода)
  • І навіть танцюють і співають пісні!

EASY LAND — це заняття по 3 години 4 рази на тиждень в нашій школі, протягом яких наші вчителі проводять різноманітні уроки, допоможуть в ігровій формі вашій дитині розмовляти англійською, дізнаватися нові слова або закріплювати вже знайомі слова та вирази, а також покажуть дитині, як використовувати мову в різних життєвих ситуаціях.

Деталі щодо розкладу та вартості участи дізнавайтесь у координатора за телефоном (068) 111 3333, або завітайте до нас у школу (попередній запис обов’язковий).

Схожі записи

EASY підручники

Тепер навчання стало ще більш захоплюючим і комфортним з новими...