Про школу

about us

Easy School – незвичайна школа. Це не просто освітні курси, не просто організація. Easy School — це, в першу чергу, люди — захоплені, цілеспрямовані, неординарні, невтомні, шукаючі, люблячі вчитися і що не стоять на місці.

Це команда однодумців, що об’єдналися навколо загальної ідеї і великої спільної мети, яку просто неможливо досягти самостійно. Цей рух, покликаний об’єднувати тих, хто не боїться виділятися із загальної маси і готовий присвятити своє життя тому, щоб постійно рости, розвиватися і змінювати навколишній світ до кращого.

У нас є мрія — перетворити будь-яке навчання з нудного і одноманітного процесу у воістину захоплюючу подорож пізнання навколишньої дійсності. Ми сподіваємося в корені змінити відношення до навчання, викладання і освіти в цілому, зробивши цей процес максимально цікавим і корисним.

 

EASY SCHOOL ЗАРАЗ

1200
СТУДЕНТІВ НАВЧИЛИ ЗА ВЕСЬ ЧАС
8 РОКІВ
НАВЧАЄМО І РОЗВИВАЄМО
89%
ЗАЛИШАЮТЬСЯ З НАМИ ПІСЛЯ ВВОДНОГО УРОКУ
42%
ПРИЙШЛИ ЗА РЕКОМЕНДАЦІЯМИ

Наша команда

Наша команда — це молоді активні люди, справжні експерти у своїй справі. Кожен з нас не стоїть на місці, а знаходиться в постійному розвитку, як особистому, так і професійному. Ми чітко усвідомлюємо, що робимо загальну справу, успіх якої залежить від кожного.

Як справедливо помічають наші студенти, у нас в школі завжди унікальна атмосфера добра, позитиву, любові до своєї справи і відповідальності за нього. Ми не працюємо, ми так живемо, займаючись при цьому тим, що нам подобається.

Наш підхід

Навчання для нас — не просто зайняття, не просто улюблена справа, не просто професія. Це істинне покликання і спосіб життя. Ми навчаємо своїх студентів не лише мові і не лише на уроці. Ми «заражаємо» їх своїм позитивним відношенням до життя, заряджаємо нестримною енергією, ділимося досвідом, впливаємо на них силою свого характеру, надихаємо рости і вчитися в усіх сферах життя, відкриваємо безмежні можливості безперервного самоудосконалення, залучаємо до цікавої гри.

Хочеш стати частиною команди
або у тебе є до нас питання?

Заповніть форму і ми вам відповімо

we will help
you to choose

Координатор школи зателефонує і надасть відповіді на ваші запитання