17-99 рокiв

Дорослi

Навчитися новому - легко! Вам треба підтягнути або почати вчити нову іноземну мову? Або хочете освоїти нове хобі, яке потім навіть може стати професією?

Ми в Easy School знаємо секрет навчання дорослих. Щоб займатися постійно і ефективно, вам знадобиться декілька вільних годин на тиждень, бажання вивчати щось нове і постійна практика.
хочу вчитися
З найпершого заняття вчителі Easy School розпалять у вас інтерес до свого предмета. Кожен з них - професіонал, який сам не перестає вчитися і стежить за трендами в освіті і своїй предметній області.

Наша головна мета - зробити процес отримання нових знань максимально ефективним і, в той же час, дуже цікавим. При такій системі навчання навички розвиваються швидко, а прогрес стає помітний вже після декількох занять.

Атмосфера

Ми розуміємо, що 1-2 заняття на тиждень недостатньо для повноцінного вивчення предмета, тому Easy School пропонує різні заходи для більш повного і різнобічнішого розвитку навичок. Для мов - занурення в мовне середовище на зустрічах Easy Club, а цікава підбірка інформації на тему англійського в наших соцмережах, а також додаткові креативні завдання і марафони.

Курси

В групі
Вивчити англійську простіше, ніж ти думаєш!
17+
Easy Marathon
Занурення в англiйську!
17+
Easy Travelling
Усе необхідне для подорожей - всього за 10 уроків!
17+
Розмовний курс Netflix
Мовна практика без відриву від перегляду фільмів!
17+
Літній інтенсив
Стандартна програма навчального року за 2,5 місяця!
17+
Індивідуально
Індивідуальний підхід і зручний графік!
17+
З носієм
Розмовна практика з носієм!
17+
Корпоративне навчання
Вивчення англійської без відриву від робочого місця!
17+
Easy Speaking Club
Безкоштовні практичні зустрічі для всіх!
17+

Наші переваги

  • Iгрофікація
  • Цікаве навчання
  • Занурення в предмет, що вивчається
  • Актуальність знань
  • Системний підхід
  • Максимально просте пояснення матеріалу
  • Практичні навички

Iгрофікація
Гра благотворно діє абсолютно на будь-яких уроках. Вона прибирає затиски, ніяковість, невпевненість, дозволяє відчувати єднання з класом і доставляє радість учням будь-якого віку.
Цікаве навчання
Навіть дорослі серйозні люди не люблять нудних уроків і рутини. Тому в основі нашого зайняття лежить принцип edutainment - союз навчання і розваг.
Занурення в предмет, що вивчається
Завдання викладача - занурити студентів у світ предмета, що вивчається, захопити, зацікавити, запалити, відкрити додаткові можливості, які допоможуть їм максимально швидко і ефективно опанувати предмет, що вивчається.
Актуальність знань
Ми йдемо в ногу з часом - в нашій програмі тільки найпотрібніші і корисніші матеріали. Наші викладачі - практикуючі фахівці у своїй області.
Системний підхід
Після проходження курсу весь матеріал у вашій голові буде розкладений по поличках. Ніякої плутанини. У вас не виникне проблем із застосуванням отриманих знань.
Максимально просте пояснення матеріалу
Важко в навчанні, легко у бою, - як любили говорити нам в школі, - це не про EASY SCHOOL. З нами буде легко і в навчанні, і в бою.
Практичні навички
На наших уроках ви отримуєте не просто теоретичні знання, але ще і квиток в професію. Для мов - це розмовна англійська і якісна підготовка по граматиці для успішної здачі будь-яких іспитів.

  • Системний підхід
  • Максимально просте пояснення матеріалу
  • Практичні навички