Набір 2021 відкрито!

Набір 2021 відкрито!

Летс гоушки вивчати англійську з EASY!

Ой, англійська така складна та серйозна мова, як може школа англійської написати «летс гоушки»? Знаєте, тому і може, що англійська — це кайф! Англійська з EASY — це легко, цікаво та весело!

Помріємо трохи?
Уявіть, що після напруженого робочого дня ви ідете на англійську із очікуванням того, що ви поспілкуєтеся з цікавими людьми та скинете вантаж турбот, та й ще навчитеся чомусь новому та корисному?
А уявіть, що навіть після цілого дня навчання ваша дитина з радістю іде на урок англійської та потім розказує вам, як класно пройшло заняття з ізі-вчителькою?

А може досить мріяти? Просто завітайте до нас, або зателефонуйте, та у вашому житті стане більше добра, цікавих людей та зрозумілої англійської.

Записуйся на консультацію або безкоштовне тестування прямо зараз, якщо:

— ти дорослий (18+)

— підліток (12-17 років)

— школяр (7-11 років)

та вивчай англійську з нами по-новому та із задоволенням! Ми оновили програми, створили нові підручники за своєю авторською Програмою навчання та чекаємо на тебе!

Старти занять вже з 2 вересня!

Ми навчаємо англійській у Києві дорослих та дітей вже 7 років, та наші студенти нас рекомендують. Тож, не зволікай та приєднуйся до нас!

Деталі щодо розкладу та вартості занять дізнавайтесь у координатора за телефоном (068) 111 3333, або завітайте до нас у школу (попередній запис обов’язковий).

Схожі записи