7-12 рокiв

Дiти

Навчальні програми розроблені таким чином, що дитина зможе легко засвоювати мову, опановувати навички розмовного спілкування, паралельно дізнаючись багато нового про культуру і країну мови, що вивчається.
хочу вчитися

Весь навчальний рік поділений на левли (рівні), наприкінці яких діти складають проміжний іспит. Це треба для того, щоб за підсумками іспиту ви і ваша дитина змогли оцінити, наскільки виріс рівень володіння мовою і над чим ще треба попрацювати. Наприкінці навчального року діти складають підсумковий іспит за всім пройденим матеріалом і отримують сертифікат, що підтверджує їх мовний рівень.

Атмосфера

Ми знаємо, що у кожної дитини свій індивідуальний темп розвитку, свої потреби, тому ми прагнемо розкрити потенціал кожної дитини, проявити його неабияку особистість. У цьому відмінно допомагають конкурси, розмовні майстер-класи, тематичні уроки (День Св. Патріка, День Св. Валентина, Новий рік) і яскраві свята (Halloween, Різдво).

Курси

У групі
Вивчити англійську простіше, ніж ти думаєш!
7+
Easy Marathon
Занурення в англійську
7+
Індивідуально
Індивідуальний підхід і зручний графік!
7+
З носієм
Розмовна практика з носієм!
7+
Easy Speaking Club
Безкоштовні практичні зустрічі для всіх!
7+

Наші переваги

  • Навчання через гру
  • Всебічний розвиток
  • Гуманна педагогіка
  • Занурення в освітнє середовище
  • Безперервне повторення матеріалу
  • Ефективна взаємодія в колективі
  • Практичні навички

Навчання через гру
Гра - це найважливіший елемент навчання і розвитку. Діти просто обожнюють грати! Ми переносимо процес навчання в гру, тому інтерес не зникає, нові знання приймаються з радістю, а на уроках ніколи не буває нудно.
Всебічний розвиток
Ми не лише даємо необхідні для життя знання і корисні навички. Під час навчання діти розвиваються фізично, вчаться спілкуватися, розвивають емоційний інтелект.
Гуманна педагогіка
Ми поважаємо особу кожної дитини і віримо в його можливості. Ми віримо в добро і справедливість. Заняття проходить в довірчій атмосфері, тому кожна дитина почуває себе комфортно.
Занурення в освітнє середовище
На занятті викладач залучає дітей до сфери предмета, що вивчається. Те, що вивчається, зв'язується з тим, що оточує - така взаємодія дозволяє отримати актуальні знання і краще запам'ятати матеріал.
Безперервне повторення матеріалу
Освітня програма побудована на системі безперервного повторення вивченого матеріалу, також включена робота на випередження. Отримані в жовтні знання залишаються у дітей і в травні, і наступного року.
Ефективна взаємодія в колективі
Ми організовуємо заняття так, щоб в групах діти активно і цікаво спілкувалися один з одним. Таке спілкування допомагає зробити результати навчання вище.
Практичні навички
Для нас важливо навчити використовувати нові знання. Отримані знання і навички діти зможуть використати в реальних життєвих ситуаціях, наприклад в розмові з іноземцем або на змаганнях по робототехніці.

  • Безперервне повторення матеріалу
  • Ефективна взаємодія в колективі
  • Практичні навички