12-17 рокiв

Пiдлiтки

Заводити нових друзів по інтересах, паралельно вивчаючи щось нове - це не міф, а реальність. І ми, Easy School, доводимо це щодня. Атмосфера в класах завжди комфортна, адже з нашими вчителями легко порозумітися, а студентам цікаво спілкуватися один з одним.
хочу вчитися

Ми вчимо підлітків любити вчитися і використовувати отримані знання завжди і скрізь.

Наша головна мета - навчити застосовувати отримані знання в спілкуванні і навчанні.

Враховуючи вікові особливості і сучасні тренди, ми розробили програми навчання, які відповідають нашим головним принципам: ефективно, захоплююче і просто.

Атмосфера

Підлітковий період - це шлях становлення особи і вибір цінностей. Тут важливо показати, яким багатогранним буває світ і як багато шляхів, по яких можна слідувати далі. У цьому допоможуть відкриті розмовні зустрічі Easy Club, а також креативні конкурси, що проводяться в школі.

Курси

В групі
Вивчити англійську простіше, ніж ти думаєш!
12+
Easy Marathon
Занурення в англійську!
12+
Easy Travelling
Усе необхідне для подорожей - всього за 10 уроків!
15+
Розмовний курс Netflix
Мовна практика без відриву від перегляду фільмів!
13+
Індивідуально
Індивідуальний підхід і зручний графік!
12+
З носієм
Розмовна практика з носієм!
12+
Easy Speaking Club
Безкоштовні практичні зустрічі для усіх!
12+
Підготовка до ЗНО
Навчимо виконувати завдання, а не зубрити!
12+
Літній інтенсив
Стандартна програма навчального року за 2,5 місяця!
15+

Наші переваги

  • Iгрофікація
  • Цікаве навчання
  • Занурення в предмет, що вивчається
  • Актуальність знань
  • Системний підхід
  • Максимально просте пояснення матеріалу
  • Практичні навички

Iгрофікація
Гра благотворно діє абсолютно на будь-яких уроках. Вона прибирає затиски, ніяковість, невпевненість, дозволяє відчувати єднання з класом і доставляє радість учням будь-якого віку.
Цікаве навчання
Навіть дорослі серйозні люди не люблять нудних уроків і рутини. Тому в основі нашого заняття лежить принцип edutainment - союз навчання і розваг.
Занурення в предмет, що вивчається
Завдання викладача - занурити студентів у світ предмета, що вивчається, захопити, зацікавити, запалити, відкрити додаткові можливості, які допоможуть їм максимально швидко і ефективно опанувати предмет, що вивчається.
Актуальність знань
Ми йдемо в ногу з часом - в нашій програмі тільки найпотрібніші і корисніші матеріали. Наші викладачі - практикуючі фахівці у своїй області.
Системний підхід
Після проходження курсу весь матеріал у вашій голові буде розкладений по поличках. Ніякої плутанини. У вас не виникне проблем із застосуванням отриманих знань.
Максимально просте пояснення матеріалу
Важко в навчанні, легко у бою, - як любили говорити нам в школі, - це не про EASY SCHOOL. З нами буде легко і в навчанні, і в бою.
Практичні навички
На наших уроках ви отримуєте не просто теоретичні знання, але ще і квиток в професію. Для мов - це розмовна англійська і якісна підготовка по граматиці для успішної здачі будь-яких іспитів.

  • Системний підхід
  • Максимально просте пояснення матеріалу
  • Практичні навички